Arkadaşlar, nesev sadece SEO alanındaydı. Fikrimi değiştirdim. Farklı konularda araştırma yazıları da ekleyeceğim. Amacım; ara sıra web sitesinde yazı okumak isteyen meraklıları yakalamak. Yazı tarzımı anladıysanız mutlaka detaylı kaynaklı içerikler oluşturuyorum. Yeni yazı örnekleri şöyle olacak; Kuzey Kore Füzeleri nereye kadar gidebilir, Mubi nasıl büyümeyi yakaladı yani Kurzgesagt tarzı.

Algoritma Güncellemeleri

Google algoritma güncellemeleri; rankbrain, penguen, bert, core, baby, mum, kafein ve panda gibi güncellemeler yer alıyor. SEO kaderini belirleyen bu güncellemeleri bilmek ve buna göre aksiyon almak gerekiyor. Bu kategori içerisinde algoritma güncellemeleri bilgilendirmesi yapıyorum. Algoritma cezası yemiş arkadaşlarıma yardımcı olmak için neler yapılması gerektiğini anlatıyorum. SEO süreci sürekli gelişen bir yapı. Her algoritmayı tanıdığınızda yolun çok başında olduğunuzu öğreneceksiniz.

Google Algoritması

Google algoritması hakkında daha fazla içerik oluşturmaya çalışacağım. Lakin şuan önceliğim SEO şablonları paylaşmaktır. Sonrasında Google algoritma güncellemeleri ve algoritmayı anlamaya çalışmayı paylaşacağım.

Algoritma Güncellemeleri temelinde ne var?

Her algoritma güncellemesi farklı bir yapıyı barındırıyor. Bazıları kaliteli içeriği vurgulamak için sunuldu bazıları spam backlinkleri. Temelinde; açık bir kitabı okumayıp yanlış ve spam yapanlara ceza vardır.
Başa dön tuşu