Arkadaşlar, nesev sadece SEO alanındaydı. Fikrimi değiştirdim. Farklı konularda araştırma yazıları da ekleyeceğim. Amacım; ara sıra web sitesinde yazı okumak isteyen meraklıları yakalamak. Yazı tarzımı anladıysanız mutlaka detaylı kaynaklı içerikler oluşturuyorum. Yeni yazı örnekleri şöyle olacak; Kuzey Kore Füzeleri nereye kadar gidebilir, Mubi nasıl büyümeyi yakaladı yani Kurzgesagt tarzı.

Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Wordpress

Wordpress kategorisinde Google Search Console hataları ve Wordpress kolaylıklarını anlatmayı planlıyorum. Eksiklik gördüğüm için bu kategoriyi oluşturdum. Yoksa SEO ve 2-3 kategori kalacaktı. Google Search Console Sayfa Dizine Eklenemedi sorunlarını SEO kategorisinde anlatırsam sağlıklı bir silo yapısı oluşturamam. Bunun için bu kategoride Wordpress hataları, çözümleri, eklentileri ve temalarını bahsetmeye çalışacağım. Eğer blogger ya da özel script tabanlı bir siteniz bulunuyorsa Google Search Console için bu kategoriyi tercih edebilirsiniz.

Başa dön tuşu