Arkadaşlar, nesev sadece SEO alanındaydı. Fikrimi değiştirdim. Farklı konularda araştırma yazıları da ekleyeceğim. Amacım; ara sıra web sitesinde yazı okumak isteyen meraklıları yakalamak. Yazı tarzımı anladıysanız mutlaka detaylı kaynaklı içerikler oluşturuyorum. Yeni yazı örnekleri şöyle olacak; Kuzey Kore Füzeleri nereye kadar gidebilir, Mubi nasıl büyümeyi yakaladı yani Kurzgesagt tarzı.

Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Backlink

Backlink bir sıralama faktörü. Lakin kullanılması çok ince detay. Backlink nedir ve backlink türlerini inceliyoruz. Geri bağlantı inşası sürecinde tecrübe ve bilgimi yazarak insanlara bir nebzede olsa yol göstermeyi hedefliyorum. Link bulging ya spam backlink konusunda insanlara uyarılarda bulunurken doğal ve etkili yöntemleri de aktarmaya çalışıyorum. Sır olan bir durum yok. Burada, kaynaklarımız yine Google. Arama mühendislerinin yanında tecrübe ve uzmanların görüşleri de bize fener tutuyor. Hem öğrenirken hem de neşeyle okuyacağınız backlink yazıları hazırlamaya çalışıyorum :)

Başa dön tuşu